top of page

HAKKIMIZDA

ÖZÜN Proje İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kurulduğu 1994 tarihden itibaren, yurt içi, yurt dışı kamu ve özel yapıların inşaat mühendisliği alanına giren proje aşamalarının hazırlanması ve uygulanması kapsamında statik proje ve danışmanlık hizmetleri ver​mektedir.

ÖZÜN Proje İnşaat Ltd.Şti. 1994 yılında İnşaat Mühendisi Ergun Tercanlı tarafından Ankara’da kurulmuştur. İnşaat mühendisliği alanında yüksek kaliteli mühendislik projelerinin hazırlanması, detaylandırılması ile birlikte projelerin belirlenen iş programına uygun sürede, ekonomik ve emniyetli olarak uygulamaya geçmesini sağlamayı ilke edinen bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

Hedefimiz, sahip olduğumuz deneyim ve bilgiler ışığında modern inşaat teknolojilerine uygun, güvenli, ekonomik ve çağdaş projeler ve çözümler üretmektedir.İçinde yaşadığımız binaların depreme ve diğer iç-dış etkenlere karşı güvenli olması hepimizin isteğidir. Bu isteği yerine getirecek kişilerse öncelikle projeci inşaat mühendisleri ve ardından müteahhit firmalardır. Bu noktada en büyük sorumluluk proje mühendislerine düşer çünkü doğru projelendirilmiş bir bina, inşaat aşamasında müteahhitlik ve aplikasyon hatalarını kaldırabilir. Bu nedenle tüm proje mühendislerinin çok büyük bir sorumluluk duygusu içinde, ellerindeki en iyi teknolojiyi kullanmaya gayret göstererek ve her projeye gereken önemi vererek çalışmalarını sürdürmeleri gerekir.

İnşaat mühendisliği alanında sahip olduğu uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı özel ve resmi kuruluşlara ait,

KONUTLAR

SOSYAL TESİSLER

OTEL VE TURİSTİK TESİSLER

SANAYİ YAPILARI

ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZLERİ

KÜLTÜR SANAT VE EĞİTİM YAPILARI

SPOR TESİSLERİ

ENDÜSTRİEL TESİSLER

HASTANELER

HAVAALANLARI

Konularında üst yapı betonarme ve çelik projeleri hazırlamak, çözüm ve detay üretmek, danışmanlık hizmeti vermek, maliyet analizleri yapmak.

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page